Telli teaduselamused Kolmelt Põrsakeselt!

Põrsakeste teadus on lihtsalt lahe!


2012 aasta sügisel, kui loodi õpilasfirma Kolm Põrsakest, oli meil mitu eesmärki. Üheks tähtsamaks neist oli anda lastele võimalus koolis ning lasteaias omandatud teadmisi päris elus rakendada ning tekitada lastes huvi teaduse vastu. Nüüd päris firmana, on meie värtused püsinud samadena. Me ei tee oma katseid lastele vaid KOOS lastega. Meie eesmärk ei ole kasvata tulevasi teadlasi, me lihtsalt soovime, et nad oleksid uudishimulikud, et nad hakkaksid küsima küsimusi, et neid huvitaks, mis ümberringi toimub ja mis kõige tähtsam: et nad naudiksid seda kõike!

Väga tihti on lapsed meie katseid nähes hõisanud: "Vau, see on nagu maagia!"  Me vastame alati, et tõsi, see on teadusmaagia ning seda on võimalik kõigil õppida! Soovime näidata lastele, mida neil on võimalik teadmistega peale hakata ja miks neid teadmisi üldse vaja on. Oleme täheldanud, et lapse jaoks on see väga tähtis.

Kolme Põrsakese tegevust tutvustav video:

https://www.youtube.com/watch?v=olBt_GqvlVY&feature=youtu.be


Kui soovite Kolme Põrsakest esinema kutsuda:

• Esinemise aja võiks vähemalt 10 päeva ette broneerida, täites ära tellimislehe, mis asub meie kodulehel
http://kolmporsakest.ee/
• Samuti soovime teada orienteeruvat laste arvu, et saaksime anda võimalikult huvitava teaduselamuse. Palume selle lisada tellimislehele laste vanuse juurde.
• Esinemine kestab 45 minutit, mille jooksul teeb meie esineja erinevaid trikke ja samas seletab, kuidas füüsikaseadused toimivad.
• Arve saadame teile enne esinemist ning palume selle tasuda 10 päeva jooksul.

Hind:
45 minutit = 126,30 eur
  

Tellimisleht:
http://www.kolmporsakest.ee/tootaja/order_us

Kontakt:
info@kolmporsakest.ee